Aktivní dovolená Maledivy

Maledivy jsou rájem pro odpočinek, ale také pro aktivní dovolenou. Jelikož se jedná o atoly, tedy korálové útesy, najdeme zde úchvatný podmořský život. Hotely nabízí spousty vodních sportů, od potápění, šnorchlování po windsurfing a plachtění. Také pořádají různé animační programy, jako zdravotní a zábavné cvičení, hry v bazénu nebo na pláži. Můžete se vydat na výlet za pozorováním delfínů nebo absolvovat kurz tance.

Mezi hotely s bohatou nabídkou aktivit patří například Vilamendoo Island Resort & Spa, Shangrila´s Villingili Resort and Spa nebo Sun Island Resort & Spa. Pokud vás zajímají spíše památky a historie, navštivte hlavního město Male. Jelikož jsou Maledivy muslimskou zemí, naleznete zde mnoho krásných mešit a tradiční bazar. 

 

Sportovní aktivity

Hlavním lákadlem Malediv je podmořský život, sportovních aktivit si ale užijete také na pevnině. Hotely nabízí tenisové kurty, víceúčelové hřiště na volejbal, fotbal a badminton. Na pláži nebo v zahradě si můžete zahrát pétanque nebo minigolf či posílit svou kondici ve fitness centru, jízdou na kole nebo túrou do místní džungle. Pro golfové nadšence nabízí hotel Shangrila´s Villingili Resort and Spa devítijamkové golfové hřiště.

 

Společenské aktivity

Hotely nabízí také spoustu společenských aktivit. S animačním týmem si můžete zacvičit vodní aerobic v bazénu, zahrát si vodní pólo, zklidnit svou mysl u lekce jógy, užít si zábavu při lekci vaření nebo u krabích závodů a dalších soutěží. Po setmění vás čeká filmový večer, vystoupení místních umělců, živá hudba, místní tance, diskotéky, party a karaoke.

 

Výlety a poznávání

Vydejte se na výlet do místní vesnice a poznávejte pravé Maledivy. Budete mít možnost seznámit se s pravým životem na Maledivách, zažít místní kulturu a ochutnat maledivskou kuchyni. Připojte se k tomu, co obyvatelé dělají pro relaxaci – hra fotbalu v pozdním odpoledni, lenošení na pláži nebo relax u horkého černého čaje s lehkým jídlem v jedné z přímořských kaváren.

Jeďte se potápět se žraloky, mantami a pozorovat delfíny nebo se vydejte na romantickou plavbu při západu slunce. V nabídce hotelů jsou samozřejmě i lodní výlety spojené s rybolovem, koupáním a šnorchlováním.

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu