Nika Island Resort *****

Poloha: Malý resort Nika Island Resort o délce cca 300 m a šířce 170 m se nachází v severní části Ari Atolu. Transfer z mezinárodního letiště je zajištěn hydroplánem, tento přelet trvá cca 25 min. Jediný resort na Maledivách, kde každá vila (kromě 6 zahradních pokojů) má svůj kousek privátní pláže, z tohoto důvodu není možné ostrov obejít dokola.

Vybavení: Recepce, prádelna a žehlení, restaurace, coffee lounge, bar, SPA centrum, úschovna zavazadel, směnárna, hlídání dětí, Wi-Fi připojení zdarma.

Ubytování: Zahradní pokoje - umístěné uprostřed zeleně a jako jediné nemají svou privátní pláž, mají přístup na veřejnou pláž a jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí a Wi-Fi připojením zdarma. Ubytování za příplatek: Plážové vily se soukromou pláží, Vodní vily, Rodinné vily.

Stravování: Plná penze, za příplatek All Inclusive - plná penze formou bufetu, odpolední káva, čaj a malé občerstvení, mezi 11.00-24.00 h neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů - např. voda, balené ovocné šťávy, domácí značky piva, vína, ginu, vodky, rumu, whisky, brandy.

Pláž: Kolem ostrova písečné pláže, kromě zahradních pokojů mají všechny ostatní vilky svůj kousek privátní pláže

Sport a zábava: Posilovna, volejbal, lázně (masáže, sauna, zábaly a další kosmetické procedury), šnorchlování, potápěčské centrum, zapůjčení kanoe, vodní lyže, plavby na katamaránu, výlety, dětské hřiště, stolní tenis, knihovna, minigolf, večerní animační programy.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu