Canareef Resort Maldives ****

Poloha: Necelé dvě hodiny lodí nebo hodinu a 20 minut vnitrostátním letem a lodí, v souostroví Addu atol se nachází resort Canareef a je součástí vetšího ostrova Hulhumeedhoo. Bujná vegetace, průzračné moře a podmořský život to vše naleznete právě na tomto resortu. Hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Dospělí mohou relaxovat na pláži nebo ve Spa centru, zatímco se o děti postará animační tým v dětském klubu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (bufetová, A la carte rybí, A la carte asijská), 2 bary, Spa a wellness centrum, obchod se suvenýry, prádelna, čistírna, žehlení, Wi-Fi připojení zdarma, venkovní bazén, business centrum.

Ubytování: Sunrise Villa - klimatizace, stropní ventilátor, LCD TV, minibar (za poplatek), telefon, trezor, vybavená terasa s výhledem do zahrady a na moře, sociální zařízení s WC a sprchou, fén, varná konvice. Ubytování za příplatek: Jacuzzi Villa - venkovní jacuzzi.

Stravování: Polopenze, za příplatek plná penze nebo All Inclusive. 

Pláž: Písčitá přímo u resortu.

Sport a zábava: Tenis, plázový volejbal, fitness, půjčovna kol, běžecká stezka, šnorchlovaní, potápění, windsurfing, kánoe, vodní lyže, katamarán, výlety za rybařením, výlety za delfíny či mantami, dětský klub, masáže a procedury ve Spa centru.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu