Kaani Grand Seaview ****

Poloha: Hotelový penzion Kaani Grand Seaview se nachází v atolu Jižní Male, 25 km od mezinárodního letiště Male - transfer rychlolodí trvá z letiště 40 minut. Okolí hotelu je hotovým rájem - čisté moře, zářivě bílá pláž, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, wellness centrum, konferenční místnost, restaurace, úschovna zavazadel, směnárna, výtah, Spa centrum, prádelna a žehlení, kosmetika, kadeřnictví, restaurace, bar, Wi-Fi připojení zdarma, minimarket, obchod se suvenýry.

Ubytování: Klimatizace, osobní trezor, minibar, kabelová TV s plochou obrazovkou, balkon (z většiny s výhledem na moře), příslušenství pro přípravu čaje a kávy, fén, Wi-Fi připojení. Ubytování za příplatek: Family room - prostornější, Super Deluxe room, Quadruple room.

Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze nebo plná penze.

Pláž: Pláž s bílým pískem u resortu.

Sport a zábava: Posilovna, welness procedury, cyklistika, šnorchlování, potápění, herna, filmové večery, animační programy, kulečník, výlety.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu