South Palm Resort Maldives ****

Poloha: South Palm Resort Maldives se nachází na soukromém ostrově na jížním cípu Malediv na atolu Addu. Letecký transfer místní linkou na mezinárodní letiště Gan a následně 10 minut jízdy člunem. V tomto příjemném resortu najdeme první plovoucí lázně na Maledivách "Kurumba", ve kterých můžete relaxovat a nabírat síly. Por děti je zde dětský koutek, o zábavu se postará animační tým. V tomto resortu prožijete ideální dovolenou k odpočinku a relaxaci!

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, plážový bar, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, hlídání dětí, zdravotník, Spa a wellness centrum, obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení zdarma, úschovna zavazadel, směnárna, prádelna, čistírna, žehlení, business centrum, kadeřnictví. 

Ubytování: Sunrise Villa - Sociální zařízení s WC a sprchou, fén, balkon s výhledem na moře, set na přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace, stropní ventilátor, kávovar, kabelová TV, Wi-Fi připojení, telefon. Ubytování za příplatek: Palm Villa, Beach villa, Family Villa, Water Villa, Over Water Pool Villa

Stravování: Polopenze, za příplatek plná penze nebo All Inclusive.

 

Pláž: Písečná pláž kolem resortu.

Sport a zábava: Potápění, šnorchlování, masáže a procedury ve Spa centru, sauna, možnost vodních sportů, rybaření, kurt na badminton a futsal, dětsky koutek, dětské hřiště, fitness, výlety, aerobic, živá hudba, kurzy vaření, večerní zábavní programy, projížďky na kole, knihovna, šipky, stolní tenis, karaoke, jóga.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu