Lux Resort Maldives North Male Atol ***** +

Poloha: Lux Resort Maldives North Male Atol je luxusní resort nachející se na Severním Atolu, v krátké vzdálenosti od letiště v Male. Doprava na resort je zajištěná luxusně zařízenou lodí.

Vybavení: Recepce, restarurace Glow - zde se  podává mezinárodní kuchyně. Snídaně  formou bufetu, obědy a večeře formou menu  a A la carte. Bar Beach Rouge s výhledem na bazén, lagunu a indický oceán, v Beach Rouge se podává  také denní menu, které je složeno např. z  pizzy, mořských plodů, či masa. Je kladen velký důraz na kvalitní suroviny. Průsvitné nadzemní lázně Lux*Me Spa, 2 bazény.

Ubytování: 67 dvojpodlažních rezidencí, využívá novou vizi singapurského designového domu Miaja. Každá rezidence nabízí soukromý bazén a střešní terasu pro dokonalou relaxaci. Nejnižší kategorie ubytování jsou plážové vilky, které nabízí nádherný panoramatický výhled na indický oceán. Beach vily mají  prostor o velikosti 351 m2 a jsou plně klimatizované. Každá koupelna je vybavená nejmodernějším vybavením, velkou volně stojící vanou, která se nachází ve středu vilky. Klienti mohou využívat sprchu venku, ale i  ve vile. Hotel Lux * má k dispozici za příplatek  také 37 vodních vil s jednou ložnicí. Vodní vily mají prostorný, soukromý bazén. V hotelu je možno také zajistit další vyšší kategorie ubytování, které jsou na vyžádání za příplatek.

Stravování: All inclusive, plná penze, polopenze nebo snídaně.

Sport a zábava: Spa, jóga, tenisové kurty, plážový volejbal, dětský klub, šnorchlování, potápění, adrenalinové vodní sporty, soukromé plavby na jachtě. 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu