Maledivy na lodi s prodloužením pobytu **

1. den: Odlet z Prahy, let na trase na Maledivy.

2. den: Přílet na Maledivy, přivítání na tradiční lodi Dhoni. Plavba na neobydlený ostrov Waagali nebo k blízkému resortu. Oběd na palubě, odpoledne koupání a šnorchlování, uvítací večeře, noc na zakotvené lodi.

3. den: Po snídani plavba na atol Felidu, během plavby oběd. Návštěva rybářské vesnice Felidhoo,procházka po ostrově, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly jako například stavba lodí. Večeře a noc na lodi v laguně.

4. den: Po snídani plavba na jeden z nádherných neobydlených ostrovů Vashugiri, Fotheyo nebo Ambara. Odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování. V případě dobrého úlovku a počasí grilování na pláži. Noc na zakotvené lodi nebo přímo na pláži pod hvězdami.

5. den: Volný den. Rybaření, koupání, šnorchlování nebo odpočinek na pláži.

6. den: Po snídani plavba na obydlený ostrov Keyodhoo, oběd, setkání s místními obyvateli. Večer představení Bodu Beru (tradiční bubnování, zpěvy domorodců a tanec, které mají původ v Africe). Večeře, noc na zakotvené lodi u ostrova.

7. den: Po snídani plavba směr atol Malé, po cestě oběd. Návštěva hlavního města Maledivské republiky (Islámské centrum, muzeum, pestrobarevný místní trh s rybami a ovocem, nákupy). Odpoledne plavba k blízkému resortu, šnorchlování na korálových útesech, večeře, noc na lodi.

8. den: Po snídani odjezd na hlavní ostrov v Malé, přejezd na Paradise Island

9. den - 12. den: pobyt na Paradise Islandu s polopenzí volný program.

13. den: Ve večerních hodinách přejezd na letiště, odlavení, let na trase do Prahy.

14. den: Přílet do Prahy

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu