Rodiny s dětmi

Pokud chcete strávit luxusní dovolenou s dětmi, Maledivy se o vás postarají. Mnoho resortů je přizpůsobeno právě pro pobyt dětí, nabízí mnoho aktivit a dětské kluby plné zábavy. Rodiče mohou relaxovat na pláži nebo v lázních, zatímco se o děti postarají místní profesionální animátoři. Exotickou dovolenou pro rodiny nabízí například resorty Constance Halaveli, Meeru Island Resort & Spa nebo Lux Maldives South Ari Atol. Hotely nabízí víceložnicové vily a nechybí ani vodní vily postavené přímo na moři. Také stravování v hotelech je přizpůsobeno těm nejmenším. Vydejte se na pohádkovou dovolenou a užijte si radovánek na písečné pláži nebo v teplém oceánu s celou rodinou!

 

Hotelové služby pro děti

Hotely přizpůsobené pro nejmenší nabízí mnoho aktivit v dětských klubech. Venkovní hřiště a herny s hračkami, dětské kino, počítačové koutky s hrami, dětské bazény a mnoho dalšího. Speciálně vyškolený animační tým zabaví děti po celý den společenskými hrami, lekcemi vaření, malováním nebo soutěžemi v bazénu. Nechybí ani dětské restaurace s nabídkou pizzy, špaget, zmrzliny, ovocných koktejlů a všeho, co mají děti rády. Dětské kluby jsou většinou přístupné dětem od 4 let, hotely ale také nabízí hlídání batolat. Jsou vybaveny dětskými židličkami, kočárky a dětskými postýlkami. Nechybí ani kluby pro teenagery.

 

Speciální stravování pro děti

Kromě dětských restaurací nebo koutků s klasickými dětskými pokrmy, jako je rajčatová omáčka, masové koule, těstoviny, hranolky, pizza, apod. nabízí například rodinné hotely Soneva Fushi a Meeru Island Resort & Spa bezlepkovou, vegetariánskou a dietní stravu či stravu pro alergiky. V hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives zase můžete navštívit první vegetariánskou A la Carte restauraci na Maledivách.

 

Aktivity pro rodiny s dětmi

Maledivy nabízí celou řadu služeb a příležitostí pro strávení krásné dovolené s rodinou. Ať už jste ubytováni v luxusním letovisku nebo v jednoduchém penzionu na ostrově, existuje spousta možností zábavy a výletů.

Užijte si šnorchlování či potápění s rodinou a piknikovým obědem na pláži, noční rybolov nebo pozorování delfínů, plavání se žraloky, velrybami a mantami. U resortu si můžete zahrát plážový volejbal, tenis a badminton nebo si s rodinou uvařit nějakou místní specialitu v kurzu vaření. Navštivte místní vesnici a poznejte kulturu a život místních obyvatel nebo se vydejte za dobrodružstvím na safari. Na Maledivách se se svou rodinou nikdy nebudete nudit!

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu