Romantická dovolená na Maledivách

Procházet se ruku v ruce po jemném bílém písku na pláži a nechat si jemnými vlnami omotat nohy. Cítit vánek na tváři a ponořit se do hudby vytvořené oceánem. Není lepší místo pro romantiku, kde se vše spojí v dokonalé harmonii pro dokazování vzájemné lásky.

Bez ohledu na to, kde se na Maledivách vyskytujete, pocit romantiky a všudypřítomná láska je ve vzduchu. Krásné písečné pláže, romantické vilky, skvělé jídlo a klid, to vše a mnoho dalšího nabízí tyto krásné ostrovy pro dokonalou dovolenou ve dvou. Není divu, že Maledivy jsou jednou z nejžádanějších romantických destinací pro páry. Pokud chcete zažít dovolenou jako v pohádce, Maledivy jsou tou pravou volbou!

 

Nejlepší hotely pro romantickou dovolenou

Mezi nejžádanější pětihvězdičkové romantické hotely patří Huvafen Fushi, Six Senses Laamu, Lily Beach Resort & Spa, Paradise Island Resort & Spa nebo Ozen by Atmosphere at Maadhoo. Všechny tyto hotely se nachází na malých ostrůvcích daleko od ruchu a běžného života. Vyberte si z nepřeberného množství komfortního ubytování, od klasických pokojů na pevnině, po soukromé vodní vilky s přímým vstupem do Indického oceánu. Využijte služeb privátního komorníka, odpočívejte na krásné písčité pláži, prozkoumejte podvodní svět a ochutnejte místní kuchyni při západu slunce.

 

Speciální služby pro páry

Hotely na Maledivách nabízí mnoho skvělých služeb pro páry oslavující svou lásku. Huvafen Fushi hotel disponuje jedinečným podmořským SPA centrem, ve kterém se můžete kochat podmořským světem přes skleněné zdi. Zde si můžete dopřát párové masáže a spousty dalších párových procedur a balíčků k relaxaci a zklidnění.

V hotelech je možné zajistit privátní večeři na pláži, kde vás obslouží soukromí číšník. Užijete si neopakovatelný kulinářský zážitek pod hvězdami se svým protějškem. Některé z hotelů nabízí také obědový piknikový koš, který si vyzvednete a můžete obědvat na jakémkoliv místě. Pokud si chcete užít dovolenou v soukromí svého vodního bungalovu nebo privátní vily, objednejte si snídani, oběd nebo večeři přímo na vaši terasu.

Pro aktivnější klienty hotely nabízí například soukromé plachtění pro páry, párové potápění či šnorchlování, noční pozorování hvězd nebo lodní výlet při západu slunce.

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu