Svatba na Maledivách

Nádherné bílé pláže Malediv jsou jako stvořené pro romantickou svatební cestu, obnovu manželského slibu nebo přímo pro svatbu pod palmami. Exotická svatba je pro cizince pouze symbolická, ale budete na ni vzpomínat do konce života. Ty nejluxusnější hotely vám zajistí krásné místo, na kterém si řeknete své "Ano", hostinu s tím nejlepším jídlem a pitím a ubytování ve vodních vilách nebo novomanželských apartmánech se vším komfortem. Ideálními hotely na pohádkovou svatbu jsou Lux Resort Maldives North Male Atol, Coco Palm Dhuni nebo Constance Moofushi Resort Maldives Kolhu. Nenechte si ujít romantickou svatbu na pláži u Indického oceánu!

 

Svatební balíček

Aby váš den D byl opravdu nezapomenutelným, naplánujte si vše dle vašich představ. Hotely nabízí různé svatební balíčky, kde o výzdobě, hudbě, místu a dalších důležitých věcech rozhodujete pouze vy!

V hotelu Lux Resort Maldives North Male Atol váš den začíná relaxem v lázeňském centru s procedurami, následně úpravou účesu a make–upu předními profesionály, a poté vás již čeká samotný obřad na pláži pod maledivským sluncem nebo při romantickém západu slunce. Po obřadu si připijete šampaňským na dlouhý společný život a již si vás odvede profesionální fotograf ke zvěčnění tohoto neopakovatelného okamžiku. Samozřejmostí je obdržení svatebního certifikátu, květinový věnec do vlasů, dekorovaná svatební ulička, živá hudba, svatební kytice, květinové konfety a svatební dort.

Ať už absolvujete obřad jen ve dvou nebo s celou svou rodinou, svatební koordinátoři vám zajistí vše, co si jen budete přát – svatební formální nebo plážový banket, společenský program, svatbu na jachtě, v zahradě nebo na terase střešní restaurace, ubytování pro svatebčany a mnoho dalšího.

 

Služby pro páry na líbánkách

Ostrovy, které jsou zasvěceny romantice, bungalovy zasazené do bujné vegetace, vily nad vodou s výhledem na obzor, romantické procházky - je to na vás. Ať už si vyberete cokoli, budete mít navždy krásné vzpomínky na začátek vaší společné cesty.

Pokud již máte obřad za sebou a přijeli jste na Maledivy oslavit svou lásku, zajistěte si balíček pro novomanžele. Můžete se těšit třeba na romantickou snídani, potápění u nádherných barevných korálových útesů, osvěžující koktejly, soukromou večeři při svíčkách na pláži, procedury v lázeňském centru se slevou, lahev perlivého vína a koš s ovocem v bungalovu nebo vile vyzdobené květinami a mnoho dalšího.

Co může být krásnějšího, než se svým protějškem strávit líbánky v nádherném prostředí s azurovým oceánem, bělostnými plážemi v soukromí a se skvělými službami!

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu